Vážení pedagogové,

stejně jako minulý rok nabízí Ekocentrum Koniklec exkurze na farmy a statky zaměřené na ekologickou produkci. Nově jsou tyto exkurze pořádány nejen pro žáky základních škol, ale i pro žáky mateřských a středních škol. Cena exkurze je díky finanční podpoře hlavního města Prahy 50 Kč za jednoho žáka.

Podíváte se například na Dobrou farmu Máslovice, kde farmáři pěstují zeleninu v souladu s přírodou. Navštívit také můžete Statek U Merlina, kde uvidíte nejen klasická hospodářská zvířata, ale i zvířata exotičtější, jako je např. lama a velbloud. Na výlet se s námi můžete vydat i do krásné krajiny sevřené řekou Sázavou a Vltavou a navštívit Usedlost Medník, kde jsou k vidění krávy, koně a jiná hospodářská zvířata. Listopad je ještě mírný, můžeme začít hned!

Katalog nejen našich exkurzí si můžete stáhnout na odkazu níže (naše exkurze naleznete na str. 15 – 18).

                                                   >  KATALOG  <

Kromě exkurzí stále nabízíme různorodé ekologické výukové programy pro žáky MŠ, ZŠ i SŠ. Objednat si můžete programy vnitřní, venkovní i terénní. Mimo stálou nabídku, kterou naleznete na dalším odkazu níže, se můžeme domluvit a spolu s dětmi vybudovat na školní zahradě hmyzí hotel či ptačí budky nebo krmítka.

                                                 >  NABÍDKA EVP  <

                                                     V případě zájmu se na mě neváhejte obrátit. Budeme se těšit na setkání!

                                         Mgr. Tereza Součková    I   tel.: 774 497 378    I    tereza.souckova@ekocentrumkoniklec.cz