V letošním roce jsme s našimi brigádníky postaralo o shrab jírovcového listí v celkem 17 vnitroblocích na Praze 3. Celkem jsme v těchto vnitroblocích jírovcovým listím naplnili 273 pytlů. Čtyři vnitrobloky si letos shrabali sami obyvatelé těchto vnitrobloků. V příštím roce bychom rádi obyvatele vnitrobloků do tohoto projektu zapojili více a tím rozšířili povědomí o klíněnce jírovcové. 

Pytle nám pravidelně poskytuje MČ Praha 3 a je možné si je zdarma u nás či na městském úřadě Prahy 3 kdykoli v průběhu roku vyzvednout. Pokud máte zájem o pytle nebo byste rádi, abychom se v následující sezóně stavili pohrabat jírovcové listí i ve vašem vnitrobloku (platí pro Prahu 3), obraťte se na email barbora.olic@ekocentrumkoniklec.cz

Tímto děkujeme všem, kteří se letos hrabání jírovcového listí na Praze 3 zúčastnili, dále děkujeme lidem z MÚ Prahy 3, kteří pomohli tomuto každoročnímu projektu se uskutečnit. Poděkování také patří pracovníkům, kteří zajistili odvoz naplněných pytlů. Vaší spolupráce si moc vážíme a těšíme se na příští rok!