Školní exkurze do komunitních zahrad a farem v Praze a okolí

LogoTerénní výukové programy pro školy na komunitních zahradách, městských sadech, včelnicích a rodinných hospodářstvích v Praze a blízkém okolí, a to již od března 2017 do června 2018.

Programy o minimální délce 1 hodina jsou určeny žákům 1. a 2. stupně pražských ZŠ a víceletých gymnázií. Žáci budou mít možnost na zahradách či farmách poznat jejich fungování, způsoby hospodářské produkce a jejího zpracování a budou rovněž prakticky zapojeni do některých pracovních činností.

DSC04508_mVybírat si můžete z dvacítky provozoven s různým zaměřením programů: zahrada, školní zahrada, sad, statek, včelnice či skleníky, přičemž některá místa nabízejí i několik druhů zaměření programů.

Nabídku programů si můžete stáhnout níže.

Díky finanční podpoře Hlavního města Prahy je cena za exkurzi 30 Kč za žáka (minimální počet platících žáků na program = 10), u mimopražských exkurzí vám uhradíme cestovné nebo zajistíme dopravu.


Kontakt na koordinátorku projektu:

Mgr. Barbora Týcová
e-mail: barbora.tycova@ekocentrumkoniklec.cz
telefon: +420 608 148 794


Stránky projektu

Katalog exkurzí

 


mhmpEVVO-Praha-800Exkurze pořádá Hlavní město Praha a zajišťuje je konsorcium neziskových organizací PRO-BIO LIGAEkodomovKokoza01/71 ZO ČSOP Koniklec.


Poslední aktualizace: 29. 1. 2018