Zpětná vazba

Vše v pořádku, ochotný správce provozu.
J. Švajcrová, OA Hovorčovická, Praha 3

Úžasná přednáška před exkurzí.
A. Jakubíková, ZŠ T.G. Masaryka v Praze 12, Praha 4

Velmi vstřícný vedoucí provozu.
A. Jakubíková, ZŠ T.G. Masaryka v Praze 12, Praha 4Exkurze jsou financovány Hlavním městem Praha. Za tuto podporu děkují školy i Ekocentrum Koniklec. Ve školním roce 2012/2013 realizujeme exkurze společně s občanským sdružením Ekodomov.

Děti měly ojedinělou možnost seznámit se s jedním ze způsobů čištění odpadních vod, a to navíc ekologickým. Překvapilo mne, že je to na velmi malém prostranství a velmi nenápadné (‚To je ono? Aha…‘). Velmi hezký přístup k dětem!
D. Zimová, ZŠ Barikádníků, Praha 10-Strašnice

Exkurze se nám líbila, fandíme nenásilnému učení. Musíme poděkovat příjemné a šikovné průvodkyni. Děkujeme a budeme doporučovat dál.
M. Titěrová, ZŠ Chmelnice, Praha 3

Dobrý výběr lokalit, velmi příjemný projev všech průvodců-vhodný a přiměřený věku dětí.
J. Jeřábková, ZŠ Ratibořičká, Praha 9 – Horní PočerniceExkurze jsou financovány Hlavním městem Praha. Za tuto podporu děkují školy i Ekocentrum Koniklec. Ve školním roce 2012/2013 realizujeme exkurze společně s občanským sdružením Ekodomov.

Příjemně nás překvapilo rodinné prostředí. Měli jsme možnost vidět postup výroby několika výrobků (skleněných květin) a to ve všech krocích, což děti velmi zaujalo. Dáreček v podobě skleněného bonbonu byl milým zpestřením nakonec. Velmi hezký přístup k dětem!
D. Zimová, ZŠ Barikádníků, Praha 10 – Strašnice

Milé průvodní slovo pana skláře, jeho odborný výklad, praktická ukázka=vše hodnotíme kladně-rády uvítáme další spolupráci.
Z. Mullerová,SOU gastronomie a podnikání, Praha 9 – Hloubětín

Exkurze děti velmi zaujala, oceňujeme příjemnou průvodkyni při exkurzi a vstřícného pana řidiče.
J. Chuchrová, ZŠ Chmelnice, Praha 3Exkurze jsou financovány Hlavním městem Praha. Za tuto podporu děkují školy i Ekocentrum Koniklec. Ve školním roce 2012/2013 realizujeme exkurze společně s občanským sdružením Ekodomov.

Chtěla bych Vám poděkovat za úžasnou exkurzi :), byla perfektně připravená Vámi a úžasně organizovaná včetně perfektně provedené práce Vaší lektorky K. Černochové, které jsem též osobně dnes poděkovala.
A. Jakubíková, Ekoškola ZŠ TGM, Praha 12

Velice zajímavá a pěkná exkurze, dětem se líbila.
H. Renčáková, ZŠ Londýnská, Praha 2

Pěkné, informace které jsme chtěli, jsme dostali. Děkujeme.
pí. Korecká, ZŠ speciální, Praha 10Exkurze jsou financovány Hlavním městem Praha. Za tuto podporu děkují školy i Ekocentrum Koniklec. Ve školním roce 2012/2013 realizujeme exkurze společně s občanským sdružením Ekodomov.

Chtěla bych Vám poděkovat za úžasnou exkurzi :), byla perfektně připravená Vámi a úžasné.
M. Titěrová, ZŠ Chmelnice, Praha 3

Skvělé.
D. Kešnerová, ZŠ Espiron, Praha 9 – Prosek

Vše v pořádku.
P. Apeltauer, ZŠ Rakovského, Praha 4 – ModřanyExkurze jsou financovány Hlavním městem Praha. Za tuto podporu děkují školy i Ekocentrum Koniklec. Ve školním roce 2012/2013 realizujeme exkurze společně s občanským sdružením Ekodomov.

Opět velmi užitečné se zasvěceným komentářem lidí, kteří vědí, o čem mluví.
S. Žeková, ZŠ Pod Marjánkou, Praha 6

Exkurze byla zajímavá, žáci se dozvěděli mnoho nových poznatků. Všechny dotazy byly kvalitně a dobře zodpovězeny.
Z. Švábenská, Střední odborné školy stavební a zahradnické,Praha9 – Jarov

Vtipný výklad, pěkná prohlídka.
p. Vecera, OA Hovorčovická, Praha 3Exkurze jsou financovány Hlavním městem Praha. Za tuto podporu děkují školy i Ekocentrum Koniklec. Ve školním roce 2012/2013 realizujeme exkurze společně s občanským sdružením Ekodomov.


Poslední aktualizace: 29. 1. 2018